SIT8208AI-32-33S-51.200000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 51.2000MHZ LVCMOS LV
SIT8208AI-32-33S-51.200000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AI-32-33S-51.200000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 51.2000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8208PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 51.2 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8208AI-32-33S-51.200000 | SiTime | NHE Electronics