SIT8208AITG1-33E-33.333000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
SIT8208AITG1-33E-33.333000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8208AITG1-33E-33.333000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: *PartStatus: ActiveBaseResonator: -Type: -Frequency: -Function: -Output: -Voltage-Supply: -FrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -SpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: -Package/Case: -Size/Dimension: -SIT8208AITG1-33E-33.333000Y | SiTime | NHE Electronics