SIT8209AC-22-18S-155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
SIT8209AC-22-18S-155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-22-18S-155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 155.52 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8209AC-22-18S-155.520000 | SiTime | NHE Electronics