SIT8209AC-22-28E-156.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
SIT8209AC-22-28E-156.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 74.175824MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-22-28E-156.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8209AC-22-28E-156.250000 | SiTime | NHE Electronics