SIT8209AC-32-18E-133.333300, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
SIT8209AC-32-18E-133.333300 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-32-18E-133.333300Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 133.3333 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)SIT8209AC-32-18E-133.333300 | SiTime | NHE Electronics