SIT8209AC-82-18S-98.304000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
SIT8209AC-82-18S-98.304000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 36.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-82-18S-98.304000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 98.304 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT8209AC-82-18S-98.304000 | SiTime | NHE Electronics