SIT8209AC-82-25E-106.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
SIT8209AC-82-25E-106.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-82-25E-106.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 106.25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT8209AC-82-25E-106.250000 | SiTime | NHE Electronics