SIT8209AC-G1-18E-150.000000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-18E-150.000000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-18E-150.000000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 150 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-18E-150.000000Y | SiTime | NHE Electronics