SIT8209AC-G1-18E-212.500000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-18E-212.500000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-18E-212.500000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 212.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-18E-212.500000T | SiTime | NHE Electronics