SIT8209AC-G1-25S-156.250000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-25S-156.250000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-25S-156.250000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-25S-156.250000Y | SiTime | NHE Electronics