SIT8209AC-G1-28E-200.000000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-28E-200.000000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 16.3690MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-28E-200.000000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 200 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-28E-200.000000T | SiTime | NHE Electronics