SIT8209AC-G1-28E-212.500000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-28E-212.500000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-28E-212.500000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 212.5 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-28E-212.500000T | SiTime | NHE Electronics