SIT8209AC-G1-28S-155.520000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-28S-155.520000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
MEMS OSC XO 1.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-28S-155.520000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 155.52 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-28S-155.520000T | SiTime | NHE Electronics