SIT8209AC-G1-33E-155.520000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-33E-155.520000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-33E-155.520000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 155.52 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-33E-155.520000Y | SiTime | NHE Electronics