SIT8209AC-G1-33E-156.250000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-33E-156.250000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-33E-156.250000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-33E-156.250000Y | SiTime | NHE Electronics