SIT8209AC-G1-33S-155.520000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G1-33S-155.520000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 156.285157MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G1-33S-155.520000TMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 155.52 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G1-33S-155.520000T | SiTime | NHE Electronics