SIT8209AC-G3-18E-106.250000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
SIT8209AC-G3-18E-106.250000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 54.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-G3-18E-106.250000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 106.25 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8209AC-G3-18E-106.250000Y | SiTime | NHE Electronics