SIT8209AI-22-25E-114.285000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 114.2850MHZ LVCMOS
SIT8209AI-22-25E-114.285000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 4.9152MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AI-22-25E-114.285000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 114.2850MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 114.285 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8209AI-22-25E-114.285000 | SiTime | NHE Electronics