SIT8209AI-22-25S-100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
SIT8209AI-22-25S-100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AI-22-25S-100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 100 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 36mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8209AI-22-25S-100.000000 | SiTime | NHE Electronics