SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 2
SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8225AC-2F-18E-25.001200YMfr: SiTimeDescription: -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 2Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8225PartStatus: Not For New DesignsBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 25.0012 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±10ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 31mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y | SiTime | NHE Electronics