SIT8256AC-G1-25S-156.250000T, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
SIT8256AC-G1-25S-156.250000T Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 36.8640MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8256AC-G1-25S-156.250000TMfr: SiTimeDescription: -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT8256PartStatus: Not For New DesignsBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.25 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±20ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.106 L x 0.094 W (2.70mm x 2.40mm)SIT8256AC-G1-25S-156.250000T | SiTime | NHE Electronics