SIT8256AI-22-28E-156.257812, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1
SIT8256AI-22-28E-156.257812 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 1
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8256AI-22-28E-156.257812Mfr: SiTimeDescription: -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.8V, 1Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8256PartStatus: Not For New DesignsBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.257812 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8256AI-22-28E-156.257812 | SiTime | NHE Electronics