SIT8256AI-22-33E-156.257800, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 156.2578MHZ LVCMOS
SIT8256AI-22-33E-156.257800 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8256AI-22-33E-156.257800Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 156.2578MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8256PartStatus: Not For New DesignsBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 156.2578 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8256AI-22-33E-156.257800 | SiTime | NHE Electronics