SIT8918AE-23-33E-26.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
SIT8918AE-23-33E-26.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8918AE-23-33E-26.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8918PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 26 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 105°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.5mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT8918AE-23-33E-26.000000 | SiTime | NHE Electronics