SIT9003AC-13-25ED-47.38850Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 47.3885MHZ LVCMOS LV
SIT9003AC-13-25ED-47.38850Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6670MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 22.5792MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003AC-13-25ED-47.38850YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 47.3885MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT9003PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 47.3885 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.1mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)SIT9003AC-13-25ED-47.38850Y | SiTime | NHE Electronics