SIT9003AC-13-33DQ-46.080000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 4
SIT9003AC-13-33DQ-46.080000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003AC-13-33DQ-46.080000YMfr: SiTimeDescription: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 4Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT9003PartStatus: ActiveBaseResonator: -Type: -Frequency: -Function: -Output: -Voltage-Supply: -FrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -SpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)SIT9003AC-13-33DQ-46.080000Y | SiTime | NHE Electronics