SIT9003AC-23-33DQ-12.00000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, OSC XO 3.3V 12MHZ SD -1.0%
SIT9003AC-23-33DQ-12.00000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003AC-23-33DQ-12.00000YMfr: SiTimeDescription: OSC XO 3.3V 12MHZ SD -1.0%Product Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: *PartStatus: ActiveBaseResonator: -Type: -Frequency: -Function: -Output: -Voltage-Supply: -FrequencyStability: -AbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -SpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): -Ratings: -MountingType: -Package/Case: -Size/Dimension: -SIT9003AC-23-33DQ-12.00000Y | SiTime | NHE Electronics