SIT9003AC-23-33ED-52.49400Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 52.4940MHZ LVCMOS LV
SIT9003AC-23-33ED-52.49400Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 9.6000MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003AC-23-33ED-52.49400YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 52.4940MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT9003PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 52.494 MHzFunction: Enable/DisableOutput: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 4.1mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT9003AC-23-33ED-52.49400Y | SiTime | NHE Electronics