SIT9003ACU23-18SD-24.000000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
SIT9003ACU23-18SD-24.000000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003ACU23-18SD-24.000000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT9003PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 24 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 3.5mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT9003ACU23-18SD-24.000000Y | SiTime | NHE Electronics