SIT9003AI-13-25DB-50.00000Y, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
SIT9003AI-13-25DB-50.00000Y Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT9003AI-13-25DB-50.00000YMfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LVProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: Tape & Reel (TR)Series: SiT9003PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 50 MHzFunction: -Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±50ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: ±0.25%, Center SpreadCurrent-Supply(Max): 4.1mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)SIT9003AI-13-25DB-50.00000Y | SiTime | NHE Electronics