LP3985IM5X-3.2, Texas Instruments, Integrated Circuits (ICs)~PMIC - Voltage Regulators - Linear, IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
IC REG BUCK 3.3V 600MA 5DSBGA