IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6
IC INTEGER-N PLL W/VCO 40VQFN
IC DGTL AUDIO PROCESSOR 100HTQFP
SWITCHING REGLTR, VOLTAGE-MODE
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14SOP
Product Specifications:
MfrPart.: TL4050C10QDBZTMfr: Texas InstrumentsDescription: IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3Product Category: Integrated Circuits (ICs)~PMIC - Voltage ReferencePackage: Tape & Reel (TR)Series: -PartStatus: Discontinued at ReferenceType: ShuntOutputType: FixedVoltage-Output(Min/Fixed): 10VVoltage-Output(Max): -Current-Output: 15 mATolerance: ±0.5%TemperatureCoefficient: 50ppm/°CNoise-01Hzto10Hz: -Noise-10Hzto10kHz: 150µVrmsVoltage-Input: -Current-Supply: -Current-Cathode: 110 µAOperatingTemperature: -40°C ~ 125°C (TA)MountingType: Surface MountPackage/Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3TL4050C10QDBZT | Texas Instruments | NHE Electronics