BZT03C75-TAP, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 62VWM 103.5VC SOD57
Product Attributes:
Part Number: BZT03C75-TAP
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 62VWM 103.5VC SOD57
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
BZT03C75-TAP Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
BRIDGE RECT 3PHASE 800V 70A MT-K
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 8DIP
TVS DIODE 10.5VWM 19VC DO204AC
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
DIODE ZENER 7.5V 1.25W DO214AC