BZW04P15HE3/54, Vishay, Circuit Protection~TVS - Diodes, TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO204AL
Product Attributes:
Part Number: BZW04P15HE3/54
Manufacturer: Vishay
Description: TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO204AL
Category: Circuit Protection~TVS - Diodes
BZW04P15HE3/54 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
1A 200V SM ULTRAFAST RECT SMA
IR RECEIVER - HEIMDALL PACKAGE -
FIXED IND 270NH 960MA 160MOHM TH
FIXED IND 15UH 4.9A 65.3 MOHM