DB045120BH80136BH1, Vishay, Filters~Feed Through Capacitors, CAP FEEDTHRU 800PF 10KV AXIAL
DB045120BH80136BH1 Images
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE GEN PURP 60V 200MA SOD80
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AA
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC 1.5KE
Product Specifications:
MfrPart.: DB045120BH80136BH1Mfr: Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsDescription: CAP FEEDTHRU 800PF 10KV AXIALProduct Category: Filters~Feed Through CapacitorsPackage: BulkSeries: DBPartStatus: ActiveCapacitance: 800 pFTolerance: ±10%Voltage-Rated: 10000V (10kV)Current: 50 ADCResistance(DCR)(Max): -OperatingTemperature: -55°C ~ 100°CInsertionLoss: -TemperatureCoefficient: -Ratings: -MountingType: Bolt MountPackage/Case: Axial - Threaded TerminalsSize/Dimension: 2.560 Dia x 4.724 L (65.02mm x 120.00mm)Height(Max): -DB045120BH80136BH1 | Vishay | NHE Electronics