GP10VE-M3/73 Images
GP10VE-M3/73 Images
Product Attributes:
  • Part Number: GP10VE-M3/73
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: DIODE GEN PURPOSE DO204AL
  • Category: Discrete Semiconductor Products~Diodes - Rectifiers - Single
  • GP10VE-M3/73 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    SMBG36CA-E3/5B
    TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AA
    VTVS36GSMF-HM3-08
    TVS DIODE 36VWM 61VC DO219AB
    MB20H100CTHE3_B/P
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
    M63P103KB40
    TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE