IDC5020ER330M, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
IDC5020ER330M Images
IDC5020ER330M Images
Product Attributes:
  • Part Number: IDC5020ER330M
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD