IDCP3020ER271M, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 270UH 420MA 1.11OHM SM
IDCP3020ER271M Images
IDCP3020ER271M Images
Product Attributes:
  • Part Number: IDCP3020ER271M
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 270UH 420MA 1.11OHM SM