IFSC1111AZER1R0M01, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1UH 2A 68 MOHM SMD
IFSC1111AZER1R0M01 Images
IFSC1111AZER1R0M01 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IFSC1111AZER1R0M01
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1UH 2A 68 MOHM SMD