IG70332MR10, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED INDUCTOR
Product Attributes:
Part Number: IG70332MR10
Manufacturer: Vishay
Description: FIXED INDUCTOR
Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
IG70332MR10 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
FIXED IND 560UH 470MA 1.14OHM TH
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
DIODE SCHOTTKY 35V 10A TO263AB
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL