IG70472MR10, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED INDUCTOR
Product Attributes:
Part Number: IG70472MR10
Manufacturer: Vishay
Description: FIXED INDUCTOR
Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
IG70472MR10 Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
DIODE ZENER 180V 1.25W DO214AC
DIODE GEN PURP 100V 500MA DO213
BRIDGE RECT 1PHASE 200V 15A GBPC
DIODE GEN PURP 100V 1A DO214AC
FIXED IND 200NH 24A 3 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 260MA 2.6 OHM TH