IG70680MR10, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED INDUCTOR
IG70680MR10 Images
IG70680MR10 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IG70680MR10
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED INDUCTOR
  • Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors
  • IG70680MR10 Datasheet (PDF)
  • Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
  • For Vishay, you may also be interested in the following:
    IM02ST100J
    FIXED IND 10UH 130MA 3.7 OHM TH