IH03BQ100K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10UH 9A 18 MOHM TH
IH03BQ100K Images
IH03BQ100K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IH03BQ100K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10UH 9A 18 MOHM TH