IHB2BV120K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 12UH 10A 9 MOHM TH
IHB2BV120K Images
IHB2BV120K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB2BV120K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 12UH 10A 9 MOHM TH