IHB2EB102K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 1.1A 818 MOHM TH
IHB2EB102K Images
IHB2EB102K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB2EB102K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 1.1A 818 MOHM TH