IHB2EB390K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH
IHB2EB390K Images
IHB2EB390K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB2EB390K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH