IHB3EB5R6M, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 5.6UH 20.3A 3 MOHM TH
IHB3EB5R6M Images
IHB3EB5R6M Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB3EB5R6M
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 5.6UH 20.3A 3 MOHM TH