IHB3EB820K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 82UH 6.2A 32 MOHM TH
IHB3EB820K Images
IHB3EB820K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB3EB820K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 82UH 6.2A 32 MOHM TH