IHB4BV121K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 120UH 9A 28 MOHM TH
IHB4BV121K Images
IHB4BV121K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB4BV121K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 120UH 9A 28 MOHM TH