IHB5BV103K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10MH 1.2A 1.74 OHM TH
IHB5BV103K Images
IHB5BV103K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB5BV103K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10MH 1.2A 1.74 OHM TH